Deszczowy XV Festyn Strażacki

27.07.2016
W połowie lipca 2016 roku strażacy z OSP Wola Zabierzowska już po raz 15 zorganizowali festyn strażacki. W tym roku upłynął on pod znakiem deszczu.

Padać zaczęło już w sobotę rano, to jednak nie przeszkodziło w przygotowaniu imprezy. Mimo niesprzyjającej aury podczas koncertu zespołu Chobot Blues Band na widowni zasiadła duża grupa słuchaczy. Po ich występie odbyła się zabawa taneczna. Ostatni tancerze schodzili z parkietu bladym świtem.

Niestety niedziela również przywitała nas obfitym deszczem. Z powodu opadów odwołane zostały zawody strażackie na wesoło. Kolejne występy miały miejsce zgodnie z planem. Zgromadzeni mieli okazję posłuchać koncertu pieśni ludowych, oglądnąć pokaz tańca ludowego w wykonaniu dzieci z Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej oraz występ mażoretek z Niepołomic. Największą widownie zgromadził kabaret A jak. Kolejnym punktem było losowanie nagród głównych w loterii fantowej. Dzięki wspraciu sponsorów w puli znalazł się telewizor LED, rower, wieża stereo, sprzęty AGD oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Po losowaniu odbyła się zabawa taneczna. Festyn zakończył pokaz fajerwerków.

OSP Wola Zabierzowska dziękuje wszystkim sponsorom za wsparcie jednostki poprzez ufundowanie nagród w loterii fantowej oraz wszystkim gościom, którzy mimo niesprzyjającej aury bawili się z nami przez dwa dni.

Do zobaczenia za rok!