Powiadamianie SMS

14.02.2016
W sobotę, 13 lutego, zamontowaliśmy przy stacji selektywnego wywoływania terminal GSM. Dzięki niemu, podczas ogłoszenia alarmu strażacy dodatkowo dostaną wiadomość SMS. Będzie to dla nas duże ułatwienie. Lokalizacja jednostki sprawia, że na naszym terenie słychać syreny z innych jednostek i nie jesteśmy w stanie od razu określić czy wyje nasza syrena. Ponadto podczas przebywania w zamkniętych pomieszczeniach czy hałasie, zdarza się nie usłyszeć syreny. Dzięki terminalowi skróci się czas wyjazdu do zdarzeń, a tym samy potrzebujący szybciej otrzymają niezbędną pomoc.

Terminal został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego 2015 gminy Niepołomice. Jego realizacja była możliwa dzięki Państwa głosom. Serdecznie dziękujemy :)