Podsumowanie roku 2013

18.02.2014
W sobotę, 15 lutego o godzinie 18.00, członkowie oraz zaproszeni goście zebrali się w budynku remizy, aby podsumować miniony rok.

Wśród przybyłych gości znaleĹşli się przewodniczący Rady Miejskiej w Niepołomicach Marek Ciastoń, członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Krakowie druh Józef Dziadoń, członek Prezydium Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druh Leszek Łach, przewodniczący  Komisji Rewizyjnej Oddziału Powiatowego ZOSP RP druh Edward Wnęk, viceprezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP druh Tomasz Tomala, sołtys wsi Wola Zabierzowska Wiesław Garncarz oraz sołtys wsi Chobot Jarosław Jasiak.

Przewodniczącym zebrania został wybrany prezes dh Stanisław Szydłowski. Przedstawił on sprawozdanie z działalności jednostki. Następnym punktem zebrania było sprawozdanie finansowe, które przedstawił skarbnik, dh Justyna Frąś. Następnie przewodniczący Komisji Rewizyjnej dh Zbigniew Pichór przedstawił sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, która pozytywnie oceniła pracę zarządu. Kolejnym punktem było przedstawienie i przyjęcie planów na rok bieżący. W czasie dyskusji zaproszeni goście przedstawili statystyki dotyczące wyższych oddziałów ZOSP RP. Były też słowa podziękowania za pełnioną służbę, za które serdecznie dziękujemy. Po zakończeniu oficjalnej części zebrania wszyscy zasiedli przed telewizorem by wspólnie kibicować polskim skoczkom ;)