Wycieczka MDP do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

08.03.2012
Dnia 22 lutego 2012 roku Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP w Woli Zabierzowskiej wraz z innymi drużynami z naszej gminy udała sie na wycieczkę do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Po dotarciu na miejsce aspirant Piotr Kurek oprowadził grupę po terenie jednostki i pokazał jaki sprzęt znajduje się na wyposażeniu szkoły. Następnie grupa udała sie do pomieszczenia, gdzie dyspozytorzy przyjmują zgłoszenia o zdarzeniach i dysponują odpowiednie siły i środki. Nie zabrakło wielu pytań ze strony uczestników wycieczki na które asp. Piotr Kurek starał sie odpowiedzieć.

Zapraszamy do obejżenia zdjęć!

Zdjęcia z wycieczki do SAPSP Kraków.