Pożar sadzy w kominie

07.10.2013
W poniedziałek, 7 paĹşdziernika, około godziny 18.30 zostaliśmy zadysponowani przez Powiatowe Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce do pożaru sadzy w kominie w jednym z domów w naszej miejscowości. Jednocześnie na miejsce zdarzenia został wysłany jeden zastęp z OSP Zabierzów Bocheński. Po dojeĹşdzie na miejsce zdarzenia potwierdziliśmy obecność ognia w przewodzie kominowym. Dzięki szybkiej interwencji udało się zdusić ogień, który nie wyrządził większych szkód. Po dokładnym sprawdzeniu całego komina i przewietrzeniu pomieszczenia kotłowni zastępy udały sie do remiz.

Jednostki na miejscu:
OSP Wola Zabierzowska SLRt Iveco Daily 567[K]51