Udrożnienie przepustu pod drogą

03.06.2013
W poniedziałek, 3 czerwca zostaliśmy zadysponowani przez Powiatowe Stanowisko Kierowania w Wieliczce do udrożnienia przepustu pod drogą w przysiółku Psarka. Po dotarciu na miejsce i sprawdzeniu przepustu okazało się że jest on całkowicie drożny. Po dalszych oględzinach okazało się że powodem nie drożności rowu jest zaniedbany i zarośnięty trawą dalszy jego odcinek znajdujący się w lesie. Na miejscu pracowała również Straż Miejska z Niepołomic która po udokumentowaniu stanu faktycznego rowu przekaże tą sprawę odpowiednim służbą. Na tym zakończyły się nasze działania i wróciliśmy do remizy.

Jednostki na miejscu:
OSP Wola Zabierzowska 567[K]51 SLRt Iveco Daily