Zlot MDP w Gdowie

11.09.2012
W sobotę, 25 sierpnia, reprezentacja naszej MDP wraz z opiekunami udała się do Gdowa na Powiatowy Zlot MDP.
Zgromadzonych powitał komendant gminny gminy Gdów. Potem na drużyny czekały różne zadania. Musieli między innymi: rzucać do siebie jajkiem, zbudować przeprawę przez sztuczną rzekę, złapać do wiaderek jak najwięcej wody podawanej z działka samochodu OSP Gdów czy wykazać się celnością w rzucaniu piłką do kosza.
Młodym strażakom najbardziej podobała się ostatnia konkurencja kiedy to musieli rzucać mokrymi gąbkami w swoich opiekunów. Po tak wyczerpujących zmaganiach wszyscy zostali poczęstowaniu kiełbaską i czymś do picia.
Sędziowie po podliczeniu punktów doszli do wniosku, że wszystkie drużyny spisały się doskonale i nie jest możliwe wyłonienie zwycięzców, dla tego wszyscy otrzymali dyplomy za udział.

Film:
Część 1
Część 2

Zdjęcia:
PrzejdĹş do galerii

Za zdjęcia i filmy dziękujemy panu Edwardowi Pięcie.