Festyn Strażacki 2012 za nami!

10.08.2012
W dniach 4-5 sierpnia 2012r. na terenie wokół remizy OSP odbył się Festyn Strażacki 2012. Tak jak w roku ubiegłym pogoda nam sprzyjała.

Festyn rozpoczął się w sobotę o 18:00. Do białego rana bawiliśmy się przy grillu i piwie.

Większość atrakcji została zaplanowana na niedzielę. Zaczęło się od gier i zabaw w ramach Wakacji ze strażą. Następnie występił zespoł Chobot Blues Band. Kolejną atrakcją był pokaz motocyklowy grupy Extreme Team. PóĹşniej na scenie pojawiła się Grupa Śpiewacza KEiR przy DK w Woli Zabierzowskiej oraz grupa śpiewacza Zabierzanie z Zabierzowa Bocheńskiego. Następnie scenę przejął zespół rockowy Joke. Punktualnie o godzinie 20:00 wszyscy zebrali się wokół sceny. Powodem było losowanie nagród głównych loterii fantowej. Po emocjach związanych z losowaniem odbyła się zabawa taneczna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim bawiącym się na tegorocznym Festynie Strażackim. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane na przystosowanie nowego samochodu do celów ratowniczych. Poświęcenie samochodu odbędzie się podczas obchodów 90-lecia istnienia jednostki.

Zapraszamy do wspólniej zabawy za rok!