Ochotnicza straż pożarna powstała w 1922r. Od tej pory staramy się nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Festyn StraĹźacki 2012 tuĹź, tuĹź!

30.07.2012
Festyn StraĹźacki 2012 zbliĹźa się wielkimi krokami. JuĹź w ten weekend będziemy się wspĂłlnie bawić. Nie zabraknie teĹź róşnych atrakcji. Wystąpią zespoły reprezentujące róşne gatunki muzyczne, takie jak blues, muzyka ludowa i rock. Podczas zabaw tanecznych grał będzie zespół Aspekt.
Poza sceną też będzie się wiele działo. Dla wszystkich zainteresowanych otwarty będzie ogródek strażacki. Każdy będzie się mógł zobaczyć jakim sprzętem posługują się strażacy podczas akcji ratowniczych. Nie zabraknie też stałego punktu programu, jakim są Wakacje ze strażą, czyli gier i zabaw dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy.

• gości online: 8
  • odwiedzin: 277848
  • liczba aktualności: 111
  • liczba galerii: 26
© Copyrights 2011 OSP Wola Zabierzowska.