Poświęcenie i przekazanie samochodu w Staniątkach

19.06.2012
W sobotę, 16 czerwca, reprezentacja naszej jednostki udała się do Staniątek, by razem z miejscowymi strażakami świętować poświęcenie i przekazanie nowego samochodu pożarniczego marki DAF. Uroczystości rozpoczęła zbiórka pododdziałów i uroczysty przemarsz do kościoła pw. Św. Wojciecha, gdzie została odprawiona Msza Św. w intencji strażaków i ich rodzin. Następnie nastąpiło poświęcenie i przekazanie samochodu. Kolejnym punktem programu było wyróżnienie odznakami, medalami i odznaczeniami wyróżniających się strażaków. PóĹşniej głos zabrali zaproszeni goście. Oficjalne uroczystości zakończyła defilada pododdziałów. Po zakończeniu oficjalnych obchodów wszyscy zebrani obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Staniątkach.

Zdjęcia z uroczystości.