Ochotnicza straż pożarna powstała w 1922r. Od tej pory staramy się nieść pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Festyn Strażacki 2011!

30.07.2011
Już za tydzień odbędzie się X Festyn Strażacki. Atrakcji na pewno nie zabraknie.


Festyn rozpoczniemy w sobotę, 6 sierpnia, o godzinie 17.00. Na początek zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w grach i zabawach pod hasłem "Wakacje ze strażą". Wieczór rozpoczniemy od mocnego uderzenia jakim będzie koncert zespołu rockowego "Joke". Następnie na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru - Komendant i Policjant z Kopydłowa. Zakończeniem pierwszego dnia festynu będzie zabawa taneczna. W tym roku gra zespół Ostrowski Band.

Niedzielny program jest znacznie bardziej napięty. Tak jak w sobotę, na początek zapraszamy dzieci do udziału w grach i zabawach. O godzinie 15.15 rozpocznie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiecych Drużyn Pożarniczych o Puchar Naczelnika OSP. Gdy Panie zakończą realizację rozpocznie się walka Panów podczas Turnieju Sprawności Strażackiej o Puchar Prezesa OSP. Po rywalizacjach sportowych na scenie pojawią się dzieci ze Szkoły Podstawowej w Woli Zabierzowskiej. O godzinie 17.00 wystąpi Grupa Śpiewacza Zabierzanie. Od godziny 17.45 będzie można oglądać pokaz formacji marszowo-tanecznej Mażoretki z Centrum Kultury w Niepołomicach. Następnie na scenie pojawi się Kapela Ludowa Wolanie. O 19.00 swoje umiejętności zaprezentuje Grupa Śpiewacza Koła Emerytów i Rencistów przy Domu Kultury w Woli Zabierzowskiej. O 19.00 w świat magii i iluzji zabierze nas magik. Emocje sięgną zenitu podczas Losowania Nagród Głównych Loterii Fantowej, które odbędzie się o godzinie 20.00. Dla rozluĹşnienia po tak emocjonującym dniu zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną.

To jednak nie wszystko. Przewidzieliśmy także szereg dodatkowych atrakcji. Są to między innymi: grill, bufet, dmuchana zjeĹşdzalnia, ogródek strażacki i możliwość przejażdzki konnej dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy !
  • gości online: 2
  • odwiedzin: 323068
  • liczba aktualności: 112
  • liczba galerii: 26
© Copyrights 2011 OSP Wola Zabierzowska.