Strażacka Palma Wielkanocna

04.04.2012
Można powiedzieć ze tradycją naszej jednostki jest coroczne przygotowywanie palmy wielkanocnej na Niedziele Palmową. Tak też i było w tym roku. Druhny i druhowie z naszej jednostki spotkali sie w przeddzień święta, aby przygotować palmę wielkanocną. Prace trwały do póĹşnych godzin, ale efekty było widać. Po Mszy Św. w naszej parafii udaliśmy się na konkurs palm wielkanocnych, który był jednym z punków Targów Wielkanocnych w Niepołomicach. Nasza palma otrzymała 1 miejsce w kategori wyróżnienia. Warto dodać, że jury nie miało łatwego wyboru. Zdjęcia z przygotowań i efektu koncowego w galerii.

Zdjęcia!