Kalendarze strażackie 2021

Drodzy mieszkańcy Woli Zabierzowskiej i Chobotu,

w najbliższych dniach, jak co roku, odwiedzimy Wasze domy z życzeniami Bożonarodzeniowymi i kalendarzami. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w tym roku ta wizyta będzie wyglądała następująco:

• strażacy będą ubrani w środki ochrony osobistej: maseczki i rękawiczki,

• strażacy nie będą wchodzili do domów, kalendarz przekażą Państwu przed domem. Podczas przekazywania kalendarza starajmy się zachować bezpieczną odległość.

• jeśli są Państwo zarażeni wirusem, przebywają na kwarantannie lub obawiają się Państwo kontaktu ze strażakami, prosimy o podanie takiej informacji przez okno lub zamknięte drzwi. W takiej sytuacji strażacy zostawią kalendarz przed drzwiami i opuszczą posesję,

• w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przekazywaniem długopisów i list, strażacy będą zbierać datki do puszek