Walne Zebranie Sprawozdawcze 2017

03.02.2017

Dnia 21.01.2017 o godzinie 17:00 odbyło się w naszej jednostce walne zebranie sprawozdawcze podsumowujące ubiegły rok. Otwarcia zebrania dokonał druh Stanisław Szydłowski. Następnie wybrano przewodniczącego zebrania oraz protokolanta. Kolejnym punktem zebrania było przedstawienie sprawozdania z działalności oraz sprawozdania finansowego oraz planu działalności na rok bieżący. Następnie przewodniczący Komisji Rewizyjnej odczytał sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej. Po odczytaniu wszystkich protokołów przystąpiono do głosowania nad udzieleniem absolutorium zarządowi, które zostało przyznane jednogłośnie. Następnie głos przejęli zaproszeni goście. Na wstępie Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciastoń podziękował za zaangażowanie i działalność społeczną jednostki. Po nim głos zabrał Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP, Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP dh Józef Dziadoń, który przedstawił koszty utrzymania jednostek w gminie oraz ogólne statystki dotyczące działalności ZOSP RP na szczeblu gminnym. Następnie Komendant Gminny ZOSP RP dh Leszek Łach omówił tematy bojowe jednostek w gminie, planowane kursy, szkolenia oraz plany zakupów sprzętu dla jednostek na obecny rok. Ostatnim z gości który zabrał głos podczas zebrania był Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Niepołomicach dh Edward Wnęk, który poruszył bardzo ważny problem, jakim jest zanieczyszczenie powietrza, zwane smogiem, z którym boryka się miedzy innymi gmina Niepołomice. Po przedstawieniu wszystkich punków zebrania druh Stanisław Szydłowski zakończył część oficjalną i zaprosił wszystkich na poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, druhnom oraz druhom, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz sympatykom za przybycie na zebranie. Wszelkie podziękowania i słowa uznania kierowane pod naszym adresem motywują nas do działalności społecznej jaką prowadzimy.