Wycieczka MDP do LSRG - Kraków Balice.

08.03.2012
Dnia 25 lutego 2012 roku Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Gminy Niepołomice w tym młodzież z naszej jednostki udały sie na wycieczkę do Lotniskowej Straży Ratowniczo - Gaśniczej, która stacjonuje na Krakowskim lotnisku Balice. Po dotarciu na miejsce cała  grupa musiała przejeśc kontolę oraz wszystkie procedury związane z wstępem na teren lotniska. Następnie wszyscy wsiedli do autobusu i pod eskortą samochodu z tamtejszej remizy udali sie do budynku strażnicy, który jest położony tuż przy pasie startowym. Strażacy z tamtejszej jednostki pokazali sprzęt, jakim dysponują. PóĹşniej wszyscy udali sie do części remizy w której strażacy spędzają czas na służbie, jeśli przebiega ona spokojnie oraz do pomieszczenia w którym dyspozytor przyjmuje zgłoszenia i dysponuje samochody w zależności od potrzeb.

Podczas całego zwiedzania wszyscy z zapałem robili zdjęcia. Nie ma sie przecież czemu dziwić, bo nie codziennie można spotkać taki sprzęt jakim dysponuje Lotniskowa Straż Pożarna wink

Zdjęcia z wycieczki niebawem!